Altındere%20Patent

190’nı aşkın ülkede marka ve tasarım tescil işlemleri

Altındere Danışmanlık, müvekkillerine fikri ve sınai mülkiyet hakları alanında gerek hukuksal süreçlerin yürütülmesinde gerekse de yurtiçi ve yurtdışı marka ve tasarım tescil işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren ilkeli, dürüst ve uzman bakış açısı ve gerçekçi çözümler üreten bir kuruluş olmayı hedef edinmiştir.

Yurtiçi Marka Tescil

Yurtdışı Marka Tescil

Alanında Uzman Ekip

Bir vekil ve danışman olarak temas kurduğumuz herkese önce güven verir, sonra güvenilir kalır; daima güvenle hatırlanırız. Ardımızda her zaman iyi bir iz bırakırız.

18 Yıllık Tecrübe

2006 yılından beri Sınai haklar alanında hizmet veren Altındere Patent, sınai haklar alanında uzman olarak, yasalar önünde vekil olarak her zaman katma değer yaratmayı ve müşterilerimize fayda sağlamayı hedefleriz. Kendimiz için arzuladığımızı, tecrübemiz ve dürüstlüğümüzle birleştirerek paydaşlarımız için de talep eder ve öneririz.

Hizmet Detaylarımız

Türkiye’de marka tescil koruması başvuru tarihi itibariyle 10 yıl süre ile devam etmektedir. Altındere Patent, 190 ‘nı aşkın ülkede marka tescil işlemleri için hizmet vermektedir.

Tasarım, ürünün tümü veya bir parçasının ya da üzerindeki süslemenin çizgi, şekil, biçim, renk, malzeme veya yüzey dokusu gibi özelliklerinden kaynaklanan görünümüdür.

Sınai Mülkiyet ile ilgili her alanda hukuki danışmanlık hizmeti veren Altındere Patent, müşterilerinin ürün ve hizmetlerini hukuki olarak güvence altına almaktadır.

Bilgi Bankası

Sorularınızı Birlikte Cevaplayalım

Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılan marka tescil başvurularında esas alınan Mal ve Hizmet Sınıflandırma Listesi ürün ve hizmet olmak üzere 45 sınıftan oluşmaktadır. Sınıf listesindeki ilk 34 maddesi ürün sınıfları olup, son 11 maddesi ise hizmet sınıflarını oluşmaktadır.

Marka lisansı, marka tescil sahibinin elinde bulundurduğu kullanım ve koruma haklarını bir başka gerçek veya tüzel kişinin de kullanımına açmasıdır.

Hedef kitlesi dışında da toplumlun tüm kesimleri tarafından bilinirliğe ve tanınırlığa erişmiş, hiçbir hatırlatmaya gerek kalmaksızın zihinlerde refleksif olarak belirli bir ürün veya işletme ile çağrışım yapan markaları ifade eder.

Altındere%20Patent
Altındere Patent Altındere Patent

18 Yıllık Tecrübe

Altındere Patent

Altındere Patent
Biz Kimiz?

Av. Murat Altındere tarafından 2006 yılında ilk olarak Mersin‘de kurulan Altındere Patent ve Danışmanlık Ltd. Şti., ulusal ve uluslararası alanlarda müvekkillerinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması konusunda uzman avukat ve danışmanlarıyla hizmet vermektedir.

Altındere Patent, müvekkillerine fikri ve sınai mülkiyet hakları alanında gerek hukuksal süreçlerin yürütülmesinde gerekse de yurtiçi ve yurtdışı marka ve tasarım tescil işlemleri konusunda danışmanlık hizmeti veren ilkeli, dürüst ve uzman bakış açısı ve gerçekçi çözümler üreten bir kuruluş olma hedef edinmiştir.

Altındere Patent

İletişim Detayları

Tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize, yani tüm insanlara; öte yandan çevreye ve hayata saygı duyarız, haklarını gözetmeye özen gösteririz.

Sorularınızı Birlikte Cevaplayalım

Şimdi İletişime Geçin